Корзина
+380977816545
+380502558824
Интернет-магазин «Климат-OВК» ― климатическое и отопительное энергосберегающее оборудование!
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Amica котлы твердотопливные

Сьогодні на ринку опалювалюної техніки представлено широкий ассортимент на сталеві твердопаливні котли які працюють на (дровах, вугілля, брикетах и т.д.) та не всі вони відповідають стандартам якості.

Наш магазин опалювальної техніки представник торгової компанія Amica Україна яка представляє котли Аміка в Україні польського виробництва.

Вашій увазі ― сертифікований надійний котел тривалого горіння Amica Time 20, 40, 60 кВт. + котли Аміка Профі (Profi) 17, 25, 31, 38 кВт.

Твердопаливний котел плита на дровах Amica Optima 14 и 18 P. + весь модельний ряд на твердопаливні котли Amica (Польща) виробник.

Високі позиції на ринках опалювальної техніки далися завдяки дуже успішній роботі по виробництву теплотехнічної техніки для опалення житлових, коммерційних та промислових приміщень и водопостачання.

Представники заводу Amica в Україні пропонують польські котли на твердому паливі в Києві з доставкою в усіх інші регіони. Європейська якість данних котлів и ціни вас приємно вразять.

Отримати визнання та довіру від наших покупців ― справа нелегка, тому виробник Amica готовий відкрити декілька секретів успішної роботи.

Все дуже просто:

  1. Індивідуальний підхід до наших клієнтів.
  2. Обладнання високої якості.
  3. Широкий ассортимент опалювальних котлів.
  4. Завжди удосконалення та прагнення бути кращими.

Велика увага звертається на виробництво власних котлив під тм Аміка при виробництві яких застосовують тільки європейські технології та стандарти якості. Продукція вироблена на підприємстві Аміка поставляється в 7 країн центральної європи. Велике число представників зізнаються у вигідній співпраці через високу оцінку від простих споживачів.

Спектр твердопаливних котлів Amica розрахований на всі випадки життя.

Принцип Amica ― якість з розумом. 
Звідси, в першу чергу, постійна орієнтація на функціональність і високу продуктивність. Таким чином, польська компанія Amica вже довгий час утримує лідируючі позиції, маючи солідну репутацію.

Грамотний підхід, який ми пропагуємо, дозволяє знаходити тільки раціональне і економічно вигідне для обох сторін рішення будь-якого питання.