Корзина
149 отзывов
+380 (63) 344-93-70
+380
97
781-65-45
+380
50
255-88-24
Интернет-магазин «Климат-OВК» ― климатическое и отопительное энергосберегающее оборудование!
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ARDENZ (Арденз) котлы твердотопливные

ARDENZ (Арденз) котлы твердотопливные

Дякуємо Вам за проявлену увагу до даного каталогу опалювальної продукції під ТМ Ardenz, в якому представлена коротка інформація про наше підприємство і нашу продукцію. Сподіваємося, що ознайомлення з даним каталогом стане першим кроком до плідного та взаємовигідного співробітництва.

Наша компанія представляє ― Броварський завод комунального устаткування з досвідом роботи близько 85 років, сьогодні займаеться виробництвом опалювальної техніки а саме твердопаливні котли Ardenz в Україні.

Основною діяльністью стало на початку 2010 р. розробки стальних та комбінованих твердопаливних котлів, які відповідають усім нормам и вимогам.

Обладнання виготовляється з використанням сучасної технології для енергозбереження, головною відмінністю є простий монтаж та обслуговування. Також постійно удосконалюються існуючі моделі котла тм марки Ardenz (Арденз) на заводі в Киеві.

Ми гаратнтуємо високу якість нашої опалювальної техніки яка прослужить Вам на довгі роки надійної роботи а доступна ціна котлів завжди порадує Вас.